Omar Czarcia Farma

21/01/2016 SPKP 390  HD A, ED 0 
CHOVNÝ PES
Cystínúria free, Trombopatia free, Muskulárna dystrofia free,
Degeneratívna myelopatia carrier

Hungária Champion
Slovenský šampión krásy mladých
Klubový víťaz 2017
Derby Winner 2017
Národný víťaz mladých 2017
2 x BOB, 2 x BOS, 3 x CACIB

Bližšie informácie o podmienkach krytia a potrebné dokumenty na vystavenie krycieho listu pošleme na vyžiadanie mailom.

Harry k nám prišiel viac menej neplánovane z chovateľskej stanice Czarcia farma. Počas jesene 2016 sme začali uvažovať o tom, že by bolo vhodné nájsť k Elze správneho partnera. Oslovili sme zopár chovateľských staníc, ale nemali sme šťastie na to správne šteniatko. Koncom januára 2017 sme sa dozvedeli, že v Poľsku sa hľadá nový domov pre vrátený odchov. Takáto situácia je jedna z najťažších v chovateľskom živote, pretože umiestniť vzrastovo vyrasteného mladého psa v najväčšej puberte býva problém. S Petrom sme si povedali, že to skúsime a po dohode s chovateľkou Renatou sme Harryho priviezli na Slovensko.

Harry je zatiaľ typický teenager. Pri plote vás víta hlbokým štekotom, lebo si stráži „svoju“ rodinu ale v hlave je to ešte len veľké dieťa, ktoré sa musí vysporiadať so zmenou, musí sa naučiť poslúchať a rešpektovať nového vodcu svorky. Typovo ide o stredne vysokého landseera s adekvátnou hrúbkou kostry, typickým sfarbením a veľmi pekným pohybom.  

Nesie v sebe nemeckú krv landseerov vom Hasetal, poľských u Zrodiel Wisly, českú Cortoreu a fínskych Silences landseerov.

Amuritas

Chovateľská stanica plemena landseer. Výstav sa zúčastňujeme po dôkladnom zvážení. Počas víkendov nás skôr nájdete na prechádzkach ako na výstavách. Veľmi radi Vám ukážeme aké skvelé je žiť spolu s našimi psami. Potešíme sa každej návšteve – virtuálnej aj osobnej.

Zavolajte nám 0911 697 863