Posudzovanie

Medzinárodný posudzovateľ skupiny FCI II.
Bernský salašný pes (045)
Entlebušský salašný pes (047)
Landseer (226)
Veľký švajčiarsky pes (058)

V roku 2009 som sa stala posudzovateľom. V súčasnosti sa už ako medzinárodný FCI rozhodca venujem rozširovaniu aprobácií na plemená FCI II. skupiny. Časť môjho kynologického života tvoria aj iné aktivity. V roku 2002 som sa stala členkou výboru Slovenského klubu švajčiarskych salašníckych psov. V rokoch 2005 až 2010 som viedla SKŠSP vo funkcii prezidenta klubu.

Po päť ročnej prestávke som prijala výzvu a od roku 2015 vediem skupinu priaznivcov landseerov združených v Landseer klube na Slovensku.

Organizovanie výstav, bonitácií, kontroly vrhov, účasť na medzinárodných kynologických sympóziách – to všetko je súčasť môjho života. A to ešte nie je všetko.

Posudzovanie Zita Kerak Lukáčová

CAC Nowy Sacz, PL

Pozvanie od priateľov z Poľska na posúdenie berňákov a veľkých švajčiarov prišlo počas horúceho leta. Potešilo ma to a tak sme sa s manželom vybrali

Čítať viac »
Posudzovanie Zita Kerak Lukáčová

NVP Lučenec, SK

Po dlhšej pauze som opäť v kruhoch. Krásny slnečný deň, môj syn Adam leží doma v horúčkach a ja mám pred sebou 25 berňákov a

Čítať viac »
Posudzovanie Zita Kerak Lukáčová

KVP SKŠSP Varín, SK

Koncom mája býva tradičná klubová výstava Slovenského klubu švajčiarskych salašníckych psov. Posudzovala som bernské salašnícke suky a veľkých švajčiarskych salašníckych psov. Klubovou víťazkou a víťazom

Čítať viac »
Posudzovanie Zita Kerak Lukáčová

KVP KŠSP Rožnov pod Radhoštem

Klubové výstavy švajčiarskych salašníckych psov sú veľmi obľúbené a počty prihlásených psov bývajú celkom zaujímavé. Posudzovala som bernských salašníckych psov – triedy šteniat a dorastu.

Čítať viac »

Amuritas

Chovateľská stanica plemena landseer. Výstav sa zúčastňujeme po dôkladnom zvážení. Počas víkendov nás skôr nájdete na prechádzkach ako na výstavách. Veľmi radi Vám ukážeme aké skvelé je žiť spolu s našimi psami. Potešíme sa každej návšteve – virtuálnej aj osobnej.

Zavolajte nám 0911 697 863